SIGMA REALITY

Predaj

Znížená cena. Rodinný dom v časti Blaumont, Sp. Nová Ves

Predaj 285000 € - Dom
5 x  Izba2 x  Kúpelňa Vytlačiť túto ponuku

Ponúkame na predaj rodinný dom v lukratívnej tichej časti Modrý vrch, Spišská Nová Ves.  ktorý sa nachádza na krásnom slnečnom pozemku o celovej rozlohe 1270 m2. Samostatne stojaci trojpodlažný dom pozostáva:PP-technická miestnosť, práčovňa so sušiarňou, pivnica. 1NP tvorí kuchyňa s jedálňou, obývacia izba, kúpeľňa a WC, šatník, chodba, zádverie, zimná záhrada a garáž. 2.NP pozostáva z troch izieb, kúpeľne, chodby a terasy. Nehnuteľnosť je postavená z tehál, eurookná s dvojvrstvovým zasklením, podlahy keramická dlažba, plávajúce podlahy, strecha škridlová -BRAMAC. Kúrenie zabezpečuje kondenzačný plynový kotol ( 1 NP -podlahové kúrenie, 2.NP radiátory), nehnuteľnosť disponuje alarmom. Pozemok a okolie domu je vkusne upravený okrasnou zeleňou, v ktorej je aj malý rybník,  v užitkovej časti záhrady sú maliny, ríbezle, čučoriedky a zelenina, nechýbajú ani ovocné stromy. 

POZEMOK : veľkosť 1270 m2 -svahovitý terén terasovite upravený v rovine, oplotený, hospodárska budova na pozemku, ľahký prístup autom na pozemok

Rodinný dom nemá energetický certifikát a je predajom ihneď voľný. Dom sa ponúka aj so zariadením. Bližšie info v RK. Zabezpečujeme zmluvy autorizované advokátom.

Kontakt: tel.č. 0917 145 901  email: genigova@sigmareality.sk

Detaily

    Vybavenie:
  • Okolie

Ing. Kamila Genigová

agent pic

špecialista na byty a domy v Gelnici a okolí.

  • Mobil: 0917 145 901

Kontakt

Loading...