SIGMA REALITY

Predaj

Polyfunkčný objekt-dom na bývanie a podnikanie

Predaj 44900 € - Obchodné priestory
3+3 x  Izba1 x  Kúpelňa Vytlačiť túto ponuku

Exkluzívne ponúkame na predaj polyfunkčný objekt - priestory na podnikanie aj bývanie v Mníšku n/Hnilcom. Budova má výbornú polohu - nachádza na začiatku obce, hneď vedľa hlavnej cesty a železničnej stanice. Budova je postavená z tehál, pozostáva z 2 podlaží a je celopodpivničená. K budove prislúcha hospodárska budova s garážou aj príľahlý pozemok TTP o celkovej rozlohe 1 890 m2. Prízemie je určené na podnikanie a poschodie slúži na bývanie so samostatným vchodom.

Priestory na podnikanie

  • Pohostinstvo so samostatným vchodom - výčap, krčma, sklad, kancelárske priestory, oddelené WC (ženy, muži) 
  • pôvodný stav priestorov umožňuje prerobiť si priestory na podnikanie podľa vlastných predstáv  (pohostinstvo, reštaurácia, kancelárske priestory, fitnescentrum)                                                                                             

Priestory na bývanie

Na poschodí sa nachádza 3- izbový byt, ktorý pozostáva z veľkej obývacej izby s krbom, kuchyne s jedálenským kútom, detskou izbou a spálňou, kúpeľňou s WC. V byte je nové vedenie Cu rozvodov a vody, a je po rekonštrukcii. Dom je napojený na vlastnú studňu, ktorá je pivnici.  Kúrenie je centrálne - kotol na tuhé palivo sa nachádza v pivnici . Na pozemku v záhrade je postavená hospodárska budova s garážou, ktorá slúži aj na úschovu náradia a záhradného nábytku a dreva.

Poloha objektu je na veľmi dobrom mieste, hneď vedľa hlavnej cesty a veľkým pozemkom, ktorý možno využiť aj na ďalšie podnikateľské zámery. Dom nemá energetický certifikát. Bližšie info v RK.

Kontakt: tel.č. 0917 145 901

Detaily

    Vybavenie:
  • Okolie

Ing. Kamila Genigová

agent pic

špecialista na byty a domy v Gelnici a okolí.

  • Mobil: 0917 145 901

Kontakt

Loading...