SIGMA REALITY

Predaj

Novostavba RD, 2 samostatné obytné jednotky

Predaj 195000 € - Dom
202 m2 11 x  Izba5 x  Kúpelňa Vytlačiť túto ponuku

Bc. Tomáš Dorocák ponúka NA PREDAJ novostabu rodinného domu s 2 samostatnými vstupmi, s veľkými izbami a príjemnou obývačkou s masívnym krbom, ktorý spríjemní dlhé zimné večery s vašimi najbližšími. Dom sa nachádza v dynamicky rozvíjajúcej sa časti obce plnej novostavieb s krásnym výhľadom na okolie. Ponúkaný dom svojou priestrannou dispozíciou so zmyslom pre detaily, nepriechodnými izbami a množstvom úložného priestoru, ponúka ideálny domov pre veľkú viacčlennú rodinu.

 

POPIS prvej časti domu so samostatným vstupom:

Po vstupe do domu sa dostaneme do zádveria z ktorého je možné prejsť jednými dverami do obývačky a druhými dverami do chodby, tretie dvere vedú do samostatnej toalety. Obývacia izba svojou štedrou dispozíciou umožňuje vytvorenie jedálenskej časti, rodinného posedenia i odpočinkovej zóny pred krbom. Otvorená dispozícia umožňuje vizuálny kontakt s kuchyňou v ktorej sa nachádza rohová kuchynská linka s plynovou varnou doskou, digestorom, el. rúrou a umývačkou riadu. Z kuchyne a obývačky vedú dvrere na spoločný balkón. Kuchynský úložný priestor zabezpečuje šikovná komora s oknom. Z chodby je ďalej možné prejsť po drevenom schodisku na poschodie, kde sa nachádzajú 2 izby s balkónami a nadštandartne veľkou spálnou s francúzkym balkónom. Na poschodí je tiež samostatné WC a kúpeľňa so sprchovacím kútom a dvojumývadlom. Z priestorov chodby na prízemnom podlaží je vstup ešte do kúpeľne (sprchovací kút, WC), izby a technickej časti domu, ktorá zároveň slúži ako prechod medzi dvoma samostatnými časťami domu. V dome sa nachádzajú podlahy, keramické dlažby, drevené zárubne a interiérové dvere, masívne schodisko.

 

V technickej časti domu sa nachádza plynový kotol zn. Viessman so zásobníkom teplej vody a je urobená aj príprava na zapojenie slnečných kolektorov. Prízemné podlažie má podlahové vykurovanie, na poschodí sú radiátory.

 

POPIS druhej časti domu so samostatným vstupom:

Po vstupe do domu sa dostaneme do zádveria z ktorého je opäť možné vstúpiť do tech. časti domu. Chodba nám umožňuje vstúpiť do dvoch izieb,(pričom jedna z izieb je projektovaná ako kuchyňa) dvoch kúpeľní a svoje miesto tu má aj masívne schodisko, ktoré umožňuje výstup na poschodie s tromi izbami, dvoma kúpeľňami a dvoma balkónami. Táto časť domu ešte nie je dokončená. Chýbajú podlahy, dlažby, sanita, zárubne a inerierové dvere. Vďaka možnosti týchto úprav je možné dom prispôsobiť presne podľa vašich potrieb a predstáv tak, aby naplno odrážal identitu a štýl vašej rodiny.

 

Pri stavbe boli využité tradičné materiály ako tehla, kvalitné drevené euro okná, strešná krytina Bramac. Na základe výhodnej orientácie ponúka dom presvetlenie počas celého dňa.

 

Zastavaná plocha 202,5 m2

Prízemné podlažie 145,72 m2

Nadzemné podlažie 172 m2

- nepodpivničený

Kolaudovaný v r. 2017.

Energetický certifikát sk. B

 

Pozemok:

 * 912 m2 * zatiaľ neoplotený (vykolíkovaný) * prístup z dvoch strán * asvaltová komunikácia * vlastná studňa * obecná kanalizácia * všetky IS

 

V obci Sp. Tomášovce je dobrá občianska dostupnosť (SNV 8 km, PP 20 km) i vybavenosť (škola, škôlka, pošta, obchody ai).

 

Možnosť čerpať hypotekárny úver.

 

Ak ste tu nenašli, čo hľadáte, kontaktujte ma.

 

Kontakt - tel.č.: 0918 805 625

              e-mail: dorocak@sigmareality.sk

Detaily

  Vybavenie:
 • Balkón
 • Elektrika 220V
 • Francúzke okno
 • Internet
 • Kanalizácia
 • Kotol plynový
 • Krb
 • Nábytok
 • Parkovisko
 • Plyn
 • Vodovod
 • Záhrada
 • Okolie

Bc. Tomáš Dorocák

agent pic

špecialista na byty v SNV, LE a okolí. Nikto z nás nie je schopný zmeniť celý svet. Ale každý z nás je schopný zmeniť svoje najbližšie okolie. To stačí.“ Vďaka tejto filozofii, vysokou dávkou starostlivosti a empatie, úcte k ľuďom a priateľským prístupom som sa vypracoval makléra, ktorý sa môže pochváliť množstvom spokojných a verných klientov. Na tejto práci ma najviac baví ak môžem zmeniť život ľuďom k lepšiemu a to mi dáva dobrý pocit, že moja práca má zmysel.

 • Mobil: 0918 805 625

Kontakt

Loading...